Калуський міський методичний центр

Калуської міської ради

ФорумФорум  КалендарКалендар  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Частка | 

Запитання до директора методичного центру

Донизу 
АвторПовідомлення
Уляна Дребот
Admin

Кількість повідомлень : 14
Дата реєстрації : 23.04.2012

СтворюватиТема: Запитання до директора методичного центру   Пн Квіт 23, 2012 12:37 pm

Директор методичного центру Дребот Уляна Тарасівна
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
Петро Михайлович Чудак

Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 23.05.2012

СтворюватиТема: Для чого.....?????   Ср Травень 23, 2012 12:23 pm

Для чого мені як педагогу з 25 літнім стажом (Вища категорія, Старший вчитель) проходити різноманітні комп'ютерні курси?
Мені будуть доплачувати за то що я буду використовувати комп'ютер на уроках?
Може нам (ВЧИТЕЛЯМ) навчитись стрибати з парашутом? - бо в Калуші колись буде аеропорт і ми будемо водити їх на екскурсію Basketball
На початок Донизу
Уляна Дребот
Admin

СтворюватиТема: Re: Запитання до директора методичного центру   Вт Черв 05, 2012 1:43 pm

Петро Михайлович Чудак пише:
Для чого мені як педагогу з 25 літнім стажом (Вища категорія, Старший вчитель) проходити різноманітні комп'ютерні курси?
Мені будуть доплачувати за то що я буду використовувати комп'ютер на уроках?
Може нам (ВЧИТЕЛЯМ) навчитись стрибати з парашутом? - бо в Калуші колись буде аеропорт і ми будемо водити їх на екскурсію Basketball

Шановний Петре Михайловичу, можливо, Вам, як педагогові із 25-літнім стажем, складно спробувати використовувати інформаційно-комунікативні технології і тому Ви так обережно ставитеся до потреби їх використання у навчально-виховному процесі. Запевняю Вас, саме комп'ютери дають змогу швидко й легко віднайти потрібну інформацію: можна прочитати художній твір, скористатися словником, переглянути телепередачу чи фільм, спілкуватися з людьми, що знаходяться навіть на іншому континенті. Саме ці технології допомагають учителеві готуватися до уроку та сприяють кращій мотивації навчання учнів, а також реалізації навчально - виховної мети.
Хочу Вам сказати, що непомітно для себе Ви уже скористалися комп'ютером, адже поставили своє запитання саме за його допомогою.
На початок Донизу
xxxsergxxx

Дата реєстрації : 01.11.2012

СтворюватиТема: Re: Запитання до директора методичного центру   Чт Лист 01, 2012 8:19 pm

Я записав дитину в дит. садок "Ягідка" в наймолодшу групу. Там є вихователь, який при пплачу дитини не заспокоює її а починає викрикати і погрожувати їй. В мене виникло запитання: Чи можуть вихователі похилого віку наглядати над багатьма малими дітями. Я розумію, що багато дітей, але якшо не справляється то вже виникає питання в кваліфікації... Ви проводити якісь атестації, чи враховується в них вік? Чи проходять працівники мед огляд (психіатра).... Я розумію, що Ваші діти чи внуки так званої калуської "верхівки" не минуть уваги з боку вихователів, але що робити нам простим калушанам? Батьки бояться вирішувати цю проблему так як бояться, що це може відбитись на їх дитині. Але ж діватись нікуди і ведуть дитину в садок. Перевіряйте ретельно персонал від них багато в чому залежить психіка маленьких діточок....
На початок Донизу
Уляна Дребот
Admin

СтворюватиТема: Re: Запитання до директора методичного центру   Пн Лист 19, 2012 11:56 am

xxxsergxxx пише:
Я записав дитину в дит. садок "Ягідка" в наймолодшу групу. Там є вихователь, який при пплачу дитини не заспокоює її а починає викрикати і погрожувати їй. В мене виникло запитання: Чи можуть вихователі похилого віку наглядати над багатьма малими дітями. Я розумію, що багато дітей, але якшо не справляється то вже виникає питання в кваліфікації... Ви проводити якісь атестації, чи враховується в них вік? Чи проходять працівники мед огляд (психіатра).... Я розумію, що Ваші діти чи внуки так званої калуської "верхівки" не минуть уваги з боку вихователів, але що робити нам простим калушанам? Батьки бояться вирішувати цю проблему так як бояться, що це може відбитись на їх дитині. Але ж діватись нікуди і ведуть дитину в садок. Перевіряйте ретельно персонал від них багато в чому залежить психіка маленьких діточок....

Ситуація з наповненням груп у дошкільних навчальних закладах міста є непростою, адже кількість закладів не збільшується, а народжуваність зростає, тому списковий склад дітей перевищує проектну потужність установ.

Кваліфікаційний рівень вихователі ДНЗ підтверджують, проходячи кожні 5 років атестацію. Медичні огляди працівники дошкільних закладів проходять 2 рази на рік. З'ясувати обставини, які Ви описуєте, можете, звернувшись до керівника установи. Водночас не варто остерігатися будь-якого тиску на дитину, оскільки усі учасники навчально-виховного процесу зацікавлені у створенні найсприятливіших умов для виховання дітей у дошкільних установах.
На початок Донизу
Мілана

Дата реєстрації : 09.12.2013

СтворюватиТема: Re: Запитання до директора методичного центру   Пн Груд 09, 2013 4:53 pm

Шановна  Уляно Тарасівно!
Приємно, що освіта Калуша має таку візитівку, як цей сайт.
Була рада побачити, що тут публікуються протоколи другого етапу олімпіад. Таким чином учні і батьки отримують максимально повну інформацію і це унеможливлює будь-які спекуляції на цю тему. Особливо вразило, що олімпіаду з фізики діти написали у пятницю, 6 грудня, а з протоколами можна було знайомитись вже у неділю, 8 грудня. Дякую за таку оперативність.
Дивує тільки, що  протоколи олімпіад з хімії та англійської мови знайти неможливо, хоча, наприклад, олімпіаду з хімії проводили більше місяця тому.
Ще хотіла би поцікавитись, з якої причини учасникам олімпіади забороняється забирати текст завдання додому. Бачила, що деякі методичні центри публікують тексти завдань на своїх сайтах. А у нас це таємниця?   І чим зумовлена вимога писати рішення завдань послідовно, згідно з порядком викладення у бланку завдань, а не у вільному порядку?
                                                                                             З повагою, просто мама.
На початок Донизу
Уляна Дребот
Admin

СтворюватиТема: Тема: Re: Запитання до директора методичного центру   Чт Лют 27, 2014 1:29 pm

Мілана пише:
Шановна  Уляно Тарасівно!
Приємно, що освіта Калуша має таку візитівку, як цей сайт.
Була рада побачити, що тут публікуються протоколи другого етапу олімпіад. Таким чином учні і батьки отримують максимально повну інформацію і це унеможливлює будь-які спекуляції на цю тему. Особливо вразило, що олімпіаду з фізики діти написали у пятницю, 6 грудня, а з протоколами можна було знайомитись вже у неділю, 8 грудня. Дякую за таку оперативність.
Дивує тільки, що  протоколи олімпіад з хімії та англійської мови знайти неможливо, хоча, наприклад, олімпіаду з хімії проводили більше місяця тому.
Ще хотіла би поцікавитись, з якої причини учасникам олімпіади забороняється забирати текст завдання додому. Бачила, що деякі методичні центри публікують тексти завдань на своїх сайтах. А у нас це таємниця?   І чим зумовлена вимога писати рішення завдань послідовно, згідно з порядком викладення у бланку завдань, а не у вільному порядку?
                                                                                             З повагою, просто мама.

Доброго дня, Мілано
Дякую за приємні слова. Ми справді докладаємо зусиль, щоб усі заходи, котрі відбуваються у місті за участю педагогів та учнів, були нетиповими, значущими, оціненими справедливо. Рада, що наша робота не залишає Вас байдужою. Спробую дати відповідь на поставлені Вами запитання.
Розміщення протоколів на сайті методичного центру намагаємося здійснювати максимально оперативно. Щодо протоколів олімпіад з англійської мови та хімії, то у робочому режимі електронною поштою вони були розіслані у навчальні заклади, а розміщення їх на сайті ми, справді, залишили поза увагою. Виправляємо власну помилку, додучивши електронні протоколи і з цих предметів.
Тексти завдань для другого етапу олімпіад розміщуються на сайті Івано-Франківського ОІППО, і пароль доступу до них стає відомим безпосередньо перед проведенням олімпіади.
Для того, щоб проаналізувати правильність виконання завдань з учнями-учасниками могли педагоги, ми ці ж завдання після перевірки членами журі робіт олімпійців, роздаємо учителям у кожен навчальний заклад. На наступний рік візьмемо до уваги Вашу пропозицію й практикуватимемо надання можливості забирати текст завдань учням із собою. Окрім того, ми теж ведемо практику розміщення олімпіадних завдань на сайті. Працюємо над створенням додаткового сайту "Домашній репетитор", котрий дасть змогу удосконалити роботу щодо самопідготовки учнів до олімпіад та ЗНО.
Щодо вимоги писати відповіді на завдання послідовно, то це зумовлено тим, що усі учасники олімпіад, котрі представляють один заклад, часом мають "пораду" розпочинати виконання завдання із домовленого номера, таким чином індентифікуючи себе. Діти отримують чернетки, в яких у довільній формі можуть розпочинати роботу над завданнями, тому жодного обмеження у правах така пропозиція не має. 
Повірте, ми докладаємо максимум зусиль, щоб проведення олімпіад було чесним, а рішення журі - справедливим. Тішимося, що наша праця не є даремною, оскільки калуські школярі ось уже кілька років очолюють рейтингову таблицю за результатами олімпіад в області.
Рада, що цікавитеся життям освіти міста. Дослухатимемося до усіх пропозицій, бо вболіваємо за наших дітей.
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Запитання до директора методичного центру   

На початок Донизу

Запитання до директора методичного центру
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Калуський міський методичний центр :: Online консультації методистів центру-
Перейти до: